Česky English
Vše, co si dokážeme představit, existuje
KARIÉRA
PředchozíDalší

ARMOVNA
Armovna
Výroba a ukládka
betonářské výztuže
MONOLITY
Monolity
Dodávka monolitických
konstrukcí
MOSTY
Mosty
Realizace mostů
a speciálních konstrukcí
GALERIE
Galerie
Realizované
a probíhající stavby

Technická a právní příprava divize mostů a speciálních konstrukcí

Místo práce:Praha
Druh pracovního poměru:hlavní

Náplň práce

  • kontrola dokumentace zakázky a příprava podkladů pro subdodavatele
  • spolupráce s právním oddělením na smlouvách s objednateli a subdodavateli
  • tvorba technické dokumentace zakázky (Tepř, KZP, BOZP apod.) od přípravy zakázky, až po její předání objednateli resp. kolaudaci
  • spolupráce s výrobním oddělením v průběhu stavby
  • nástupní plat  45 000 - 50 000 Kč

Požadavky na uchazeče

  • SŠ / VŠ vzdělání stavebního směru
  • zkušenosti s dopravními stavbami
  • výborná uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • znalost rozpočtového programu KROS výhodou
  • schopnost samostatného řešení problémů, analytické a logické myšlení
  • odpovědnost, trpělivost a důslednost
  • aktivní přístup, ochota práce v týmu a pečlivost
  • časová flexibilita
  • vhodné pro absolventy
  • řidičský průkaz skupiny B

Benefity

  • placené přesčasy
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • stravovací poukázky
  • benefity v rámci programu Gallery ßeta (měsíční výkonnostní prémie)
V případě zájmu nám zašlete svůj životopis včetně motivačního dopisu a názvem pozice, o kterou máte zájem
na e-mail .