Česky English
Vše, co si dokážeme představit, existuje
KARIÉRA
PředchozíDalší

ARMOVNA
Armovna
Výroba a ukládka
betonářské výztuže
MONOLITY
Monolity
Dodávka monolitických
konstrukcí
MOSTY
Mosty
Realizace mostů
a speciálních konstrukcí
GALERIE
Galerie
Realizované
a probíhající stavby

Obchodní referent/-ka

Místo práce:Hradec Králové
Druh pracovního poměru:hlavní

Náplň práce

  • příprava a realizace objednávek, tendrování cen se zahraničními klienty
  • kompletování a příprava nabídek před jejich schválením
  • obchodní korespondence - nabídky, poptávky a reklamace (AJ a ČJ)
  • účast na obchodních jednáních v zahraničí (v rámci EU)
  • nástupní plat 35 000 Kč

Požadavky na uchazeče

  • SŠ vzdělání ukončené maturitou (ekonomické, obchodní zaměření výhodou)
  • obchodní duch, výborné vyjednávací schopnosti
  • znalost anglického jazyka podmínkou
  • výborná znalost práce na PC, obchodní korespondence (MS Office – Excel, Word)
  • aktivní přístup, ochota práce v týmu a pečlivost a odpovědnost
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou
  • upřednostňujeme praxi na obdobné pozici min. 2 roky
  • motivační dopis podmínkou

Benefity

  • 13. plat
  • benefity v rámci programu Gallery ßeta (měsíční výkonnostní prémie)
  • stravovací poukázky
  • 5 týdnů dovolené
  • zdravotní volno (1-3 dny)
  • náborový příspěvek za doporučení nového zaměstnance
V případě zájmu nám zašlete svůj životopis včetně motivačního dopisu a názvem pozice, o kterou máte zájem
na e-mail .