Česky English
Vše, co si dokážeme představit, existuje
KARIÉRA
PředchozíDalší

ARMOVNA
Armovna
Výroba a ukládka
betonářské výztuže
MONOLITY
Monolity
Dodávka monolitických
konstrukcí
MOSTY
Mosty
Realizace mostů
a speciálních konstrukcí
GALERIE
Galerie
Realizované
a probíhající stavby

Přípravář/-ka

Místo práce:Hradec Králové
Druh pracovního poměru:hlavní

Náplň práce

  • administrativní práce s výrobním softwarem
  • komunikace s vedoucími jednotlivých stavebních zakázek
  • nástupní plat 30 000 - 33 000 Kč

Požadavky na uchazeče

  • středoškolské odborné vzdělání se stavebním zaměřením
  • dobrá uživatelská znalost práce na PC
  • zodpovědnost, trpělivost a důslednost
  • aktivní přístup, ochota práce v týmu a pečlivost
  • vhodné pro absolventy - zapracování pod vedením zkušených kolegů

Benefity

  • 13. plat
  • práce pro stabilní společnost v mladém kolektivu
  • benefity v rámci programu Gallery ßeta
  • stravovací poukázky
  • 5 týdnů dovolené
  • zdravotní volno
V případě zájmu nám zašlete svůj životopis včetně motivačního dopisu a názvem pozice, o kterou máte zájem
na e-mail .