Česky English
Vše, co si dokážeme představit, existuje
KARIÉRA
PředchozíDalší

ARMOVNA
Armovna
Výroba a ukládka
betonářské výztuže
MONOLITY
Monolity
Dodávka monolitických
konstrukcí
MOSTY
Mosty
Realizace mostů
a speciálních konstrukcí
GALERIE
Galerie
Realizované
a probíhající stavby

Referent/-ka cenových nabídek

Místo práce:Hradec Králové
Druh pracovního poměru:hlavní

Náplň práce

  • příprava podkladů pro nacenění nových zakázek pro divizi armovna
  • kompletní analýza statické projektové dokumentace betonářské oceli
  • výpočet nákladů dopravy
  • poptávky subdodavatelů pro nové zakázky
  • tvorba a odesílání cenových nabídek
  • řízení prodejů pro drobné odběratelé
  • zpracovávání podkladů pro fakturaci
  • nástupní plat 30 000 - 35 000 Kč

Požadavky na uchazeče

  • SŠ stavebního nebo technického směru
  • velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office) - Autocad výhodou
  • čtení a orientace v projektové /stavební / dokumentaci
  • vhodné pro absolventy, praxe na obdobné pozici výhodou
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost za zpracovávané výsledky
  • organizační a komunikační schopnosti
  • aktivní přístup, logické myšlení a ochota práce v týmu
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Benefity

  • 13. plat
  • benefity v rámci programu Gallery ßeta (měsíční výkonnostní prémie)
  • stravovací poukázky
  • 5 týdnů dovolené
  • zdravotní volno (1-3 dny)
V případě zájmu nám zašlete svůj životopis včetně motivačního dopisu a názvem pozice, o kterou máte zájem
na e-mail .