Česky English
Vše, co si dokážeme představit, existuje
KARIÉRA
PředchozíDalší

ARMOVNA
Armovna
Výroba a ukládka
betonářské výztuže
MONOLITY
Monolity
Dodávka monolitických
konstrukcí
MOSTY
Mosty
Realizace mostů
a speciálních konstrukcí
GALERIE
Galerie
Realizované
a probíhající stavby

Provozní elektrikář

Místo práce:Hradec Králové
Druh pracovního poměru:hlavní

Náplň práce

  • preventivní kontrola a provádění drobných oprav strojů a zařízení
  • vyhledávání a identifikace poruch a závad
  • spolupráce se servisními techniky dodavatelů strojního zařízení
  • asistence při instalaci nových strojů
  • odpovědnost za svěřený úsek
  • nástupní plat 35 000 Kč

Požadavky na uchazeče

  • SOU s maturitou nebo výučním listem ( v boru mechanik nebo elektro)
  • praxe v oboru výhodou ( elektrikář, elektromechanik nebo elektro - údržbář)
  • znalost NC strojů
  • činnost a kvalifikace dle vyhlášky 50/1978 Sb. § 9
  • manuální zručnost, samostatnost a spolehlivost
  • odpovědnost, trpělivost a důslednost
  • časová flexibilita
  • řidičský průkaz skupiny B (není podmínkou)

Benefity

  • 13. plat
  • benefity v rámci programu Gallery ßeta (měsíční výkonnostní prémie)
  • stravovací poukázky
  • 5 týdnů dovolené
  • zdravotní volno (1-3 dny)
V případě zájmu nám zašlete svůj životopis včetně motivačního dopisu a názvem pozice, o kterou máte zájem
na e-mail .