Česky English
Vše, co si dokážeme představit, existuje
KARIÉRA
PředchozíDalší

ARMOVNA
Armovna
Výroba a ukládka
betonářské výztuže
MONOLITY
Monolity
Dodávka monolitických
konstrukcí
MOSTY
Mosty
Realizace mostů
a speciálních konstrukcí
GALERIE
Galerie
Realizované
a probíhající stavby

Projektový manažer divize mostů a speciálních konstrukcí

Místo práce:Praha
Druh pracovního poměru:hlavní

Náplň práce

  • vedení realizace stavebních zakázek v rámci celé ČR
  • vedení pracovního týmu
  • zajišťování a tvorba harmonogramu prací, termínů, apod.
  • kontrola rozpočtu stavby
  • zadávání výkresové dokumentace do výrobního oddělení
  • jednání s investorem/objednatelem
  • nástupní plat 55 000 - 65 000 Kč ( + prémie dle výsledku projektu)

Požadavky na uchazeče

  • minimálně SŠ stavebního směru, autorizace v dopravním stavitelství/mostním výhodou
  • znalost PC (MS Office, MS Project výhodou)
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • vůdčí schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Benefity

  • práce pro stabilní společnost v mladém kolektivu
  • benefity v rámci Gallery ßeta (měsíční výkonnostní prémie)
  • stravovací poukázky
  • 5 týdnu dovolené
  • zdravotní volno (1-3 dny)
V případě zájmu nám zašlete svůj životopis včetně motivačního dopisu a názvem pozice, o kterou máte zájem
na e-mail .