Česky English
Vše, co si dokážeme představit, existuje
KARIÉRA
PředchozíDalší

ARMOVNA
Armovna
Výroba a ukládka
betonářské výztuže
MONOLITY
Monolity
Dodávka monolitických
konstrukcí
GALERIE
Galerie
Realizované
a probíhající stavby

Ekonom/ka

Místo práce:Hradec Králové
Druh pracovního poměru:hlavní

Náplň práce

  • zpracování a příprava podkladů pro externí účetní firmu
  • vystavování faktur a zadávání přijatých faktur v účetním systému POHODA
  • zpracování účetní evidence o transakcích bezhotovostního styku - banka - denně
  • zpracování účetní evidence o transakcích hotovostního styku - pokladny - 1x týdně
  • zpracování statistických výkazů
  • správa a každodenní pečlivá aktualizace docházkového systému
  • spolupráce při ročním zúčtování daně
  • komunikace se zaměstnanci včetně poskytování poradenství
  • zpracování údajů pro účetní závěrky a reporty
  • spolupráce při měsíčních závěrkách s hl. účetní
  • výhledově příprava podkladů pro mzdy (odměny, stravenky)
  • nástupní plat 30.000.-Kč

Požadavky na uchazeče

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru podmínkou
  • podmínkou min. 4 roky praxe v ekonomickém oddělení, zejména v oblasti fakturace a účetnictví
  • znalost mzdové problematiky
  • výhodou praxe v oboru stavebnictví
  • vyžadujeme analytické a logické myšlení, kladný vztah k číslům
  • zkušenosti v ekonomických rozborech, nákladech, kalkulacích a organizaci pracovníků
  • odpovědnost, trpělivost a důslednost
  • časová flexibilita, práce v týmu a pečlivost
  • výborná znalost práce na PC ( MS Office, zejména Excel)
  • znalost úč. programu POHODA, M-Files výhodou

Benefity

  • 13. plat
  • práce pro stabilní společnost
  • benefity v rámci programu Gallery ßeta (měsíční výkonnostní prémie)
  • stravovací poukázky
  • 5 týdnů dovolené
  • zdravotní volno (1-3 dny)
  • náborový příspěvek za doporučení nového zaměstnance
V případě zájmu nám zašlete svůj životopis včetně motivačního dopisu a názvem pozice, o kterou máte zájem
na e-mail .