Česky English
Vše, co si dokážeme představit, existuje
KARIÉRA
PředchozíDalší

ARMOVNA
Armovna
Výroba a ukládka
betonářské výztuže
MONOLITY
Monolity
Dodávka monolitických
konstrukcí
GALERIE
Galerie
Realizované
a probíhající stavby

Přípravář obchodního oddělení monolitu – junior

Místo práce:Praha
Druh pracovního poměru:hlavní

Náplň práce

    • přepočet výkazu výměr monolitické konstrukce dle zadávací dokumentace
    • příprava podkladů pro fakturace
    • evidence komodit staveb
    • nástupní plat 35 000 – 38 000 kč

Požadavky na uchazeče

    •  minimálně středoškolské vzdělání – stavebního zaměření podmínkou, VŠ výhodou
    • práce s programy Microsoft
    • Office, DGW True View
    • schopnost samostatného řešení problémů, logické myšlení
    • organizační a komunikační schopnosti
    • řidičský průkaz skupiny B podmínkou

Benefity

    • profesní a finanční růst
    • 13. plat
    • benefity v rámci programu Gallery ßeta (měsíční výkonnostní prémie)
    • stravovací poukázky
    • 5 týdnů dovolené
    • zdravotní volno (1-3 dny)
    • náborový příspěvek za doporučení nového zaměstnance

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis včetně motivačního dopisu a názvem pozice, o kterou máte zájem
na e-mail .