Česky English
Vše, co si dokážeme představit, existuje
KARIÉRA
PředchozíDalší

ARMOVNA
Armovna
Výroba a ukládka
betonářské výztuže
MONOLITY
Monolity
Dodávka monolitických
konstrukcí
GALERIE
Galerie
Realizované
a probíhající stavby

Odborný/-á referent/-ka právního oddělení

Místo práce:Hradec Králové
Druh pracovního poměru:hlavní

Náplň práce

  • příprava a tvorba firemních smluvních dokumentů (smlouvy o dílo, kupní smlouvy, nájemní smlouvy, věcná břemena atd.)
  • kompletní agenda subdodavatelských smluv (příprava smluv, připomínkování, kompletace, zajištění podpisů, evidence smluv apod.)
  • konzultace s externí právní kanceláří
  • příprava podkladů a dokumentů pro jednatele společnosti a následné zajištění jejich podpisů (dopisy obchodním partnerům, apod.)
  • běžná administrativa spojená s chodem právního oddělení
  • nástupní plat 28 000 - 30 000 Kč

Požadavky na uchazeče

  • minimálně středoškolské vzdělání s právním zaměřením
  • právní minimum, všeobecný právní přehled
  • základní znalost platných právních předpisů (občanský zákoník, zákoník práce apod.)
  • praxe minimálně 2 roky na obdobné pozici
  • schopnost samostatného řešení problémů
  • organizační a komunikační schopnosti
  • aktivní přístup, loajalita a pečlivost
  • časová flexibilita
  • dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou, aktivní řidič

Benefity

  • 13. plat
  • benefity v rámci programu Gallery ßeta (měsíční výkonnostní prémie)
  • stravovací poukázky
  • 5 týdnů dovolené
  • zdravotní volno (1-3 dny)
  • náborový příspěvek za doporučení nového zaměstnance
V případě zájmu nám zašlete svůj životopis včetně motivačního dopisu a názvem pozice, o kterou máte zájem,
na e-mail .