Česky English
Vše, co si dokážeme představit, existuje
KARIÉRA
PředchozíDalší

ARMOVNA
Armovna
Výroba a ukládka
betonářské výztuže
MONOLITY
Monolity
Dodávka monolitických
konstrukcí
GALERIE
Galerie
Realizované
a probíhající stavby

Odborný/-á referent/-ka ekonomického oddělení

Místo práce:Hradec Králové
Druh pracovního poměru:hlavní

Náplň práce

  • příprava a zpracování podkladů pro externí účetní firmu
  • vystavování faktur v účetním systému Pohoda
  • měsíční tvorba reportů, analýz a jejich předkládání vedení společnosti
  • zadávání přijatých faktur, evidence účetních dokladů a jejich rozčlenění do tabulek MS Excel
  • zpracování pokladních dokladů, kontrola peněžních deníků
  • spolupráce při měsíčních závěrkách s hlavní účetní
  • evidence a porovnání nákladů a výnosů v měrných jednotkách (m3, m2, hod.)
  • práce v programu pro správu dokumentů M-Files
  • komunikace s vedoucími projektů jednotlivých zakázek
  • nástupní plat 25 000 - 30 000 Kč

Požadavky na uchazeče

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru podmínkou
  • podmínkou min. 2 roky praxe v ekonomickém oddělení, zejména v oblasti fakturace
  • vyžadujeme analytické a logické myšlení, kladný vztah k číslům
  • schopnost samostatného řešení problémů
  • časová flexibilita, práce v týmu a pečlivost
  • výborná znalost práce na PC (MS Office, zejména Excel)
  • znalost úč. programu POHODA výhodou
  • pevná pracovní doba od 07:00 - 15:30
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Benefity

  • 13. plat
  • benefity v rámci programu Gallery ßeta (měsíční výkonnostní prémie)
  • stravovací poukázky
  • 5 týdnů dovolené
  • zdravotní volno (1-3 dny)
  • náborový příspěvek za doporučení nového zaměstnance
V případě zájmu nám zašlete svůj životopis včetně motivačního dopisu a názvem pozice, o kterou máte zájem,
na e-mail .