Česky English
Vše, co si dokážeme představit, existuje
KARIÉRA
PředchozíDalší

ARMOVNA
Armovna
Výroba a ukládka
betonářské výztuže
MONOLITY
Monolity
Dodávka monolitických
konstrukcí
GALERIE
Galerie
Realizované
a probíhající stavby

Asistent/-ka vedoucího údržby

Místo práce:Hradec Králové
Druh pracovního poměru:hlavní

Náplň práce

  • správa dokumentace ke strojnímu vybavení společnosti (servisní knihy, deníky jeřábů, deníky strojů, …)
  • vyhledávání dodavatelů, jednání o cenách, dodacích podmínkách
  • objednávky vozidel na servisní prohlídky, opravy a STK
  • spolupráce s právním oddělením ohledně pojištění vozidel
  • správa GPS monitoringu firemních vozidel ( SHERLOG)
  • drobné nákupy ve městě
  • tvorba objednávek pro oddělení údržby
  • vedení týdenní pokladny pro oddělení údržby
  • nástupní plat 26 000 – 28 000 kč

Požadavky na uchazeče

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • anglický jazyk slovem i písmem (obchodní korespondence)
  • praxe v oboru minimálně 2 roky
  • schopnost samostatného řešení problémů, logické myšlení
  • organizační a komunikační schopnosti
  • velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • řidičský průkaz skupiny B

Benefity

  • 13. plat
  • benefity v rámci programu Gallery ßeta (měsíční výkonnostní prémie)
  • stravovací poukázky
  • 5 týdnů dovolené
  • zdravotní volno (1-3 dny)
  • náborový příspěvek za doporučení nového zaměstnance
V případě zájmu nám zašlete svůj životopis včetně motivačního dopisu a názvem pozice, o kterou máte zájem,
na e-mail .