Česky English
Vše, co si dokážeme představit, existuje
KARIÉRA
PředchozíDalší

ARMOVNA
Armovna
Výroba a ukládka
betonářské výztuže
MONOLITY
Monolity
Dodávka monolitických
konstrukcí
GALERIE
Galerie
Realizované
a probíhající stavby

Odborný/-á referent/-ka správy majetku

Místo práce:Hradec Králové
Druh pracovního poměru:hlavní

Náplň práce

  • evidence drobného majetku a jeho pohybu na jednotlivé zakázky ( spolupráce s externím elektrikářem – revize elektro zařízení)
  • správa agend BOZP a PO v součinnosti s odbornou firmou
  • spolupráce s externím IT technikem
  • denní administrativa spojená s chodem oddělení (objednávky)
  • nástupní plat 26 000 – 28 000 kč

Požadavky na uchazeče

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • praxe v oboru minimálně 2 roky
  • schopnost samostatného řešení problémů, logické myšlení
  • organizační a komunikační schopnosti
  • velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • řidičský průkaz skupiny B

Benefity

  • 13. plat
  • benefity v rámci programu Gallery ßeta (měsíční výkonnostní prémie)
  • stravovací poukázky
  • 5 týdnů dovolené
  • zdravotní volno (1-3 dny)
  • náborový příspěvek za doporučení nového zaměstnance
V případě zájmu nám zašlete svůj životopis včetně motivačního dopisu a názvem pozice, o kterou máte zájem,
na e-mail .