Česky English
Vše, co si dokážeme představit, existuje
KARIÉRA
PředchozíDalší

ARMOVNA
Armovna
Výroba a ukládka
betonářské výztuže
MONOLITY
Monolity
Dodávka monolitických
konstrukcí
GALERIE
Galerie
Realizované
a probíhající stavby

Opravář strojů a zařízení

Místo práce:Hradec Králové
Druh pracovního poměru:hlavní

Náplň práce

  • servis a údržba strojů a výrobních zařízení
  • provádění jejich pravidelné prohlídky
  • ruční opracování součástek ke strojům a výrobním zařízením
  • používání malého ručního a elektrického nářadí
  • nástupní plat 30 000 – 32 000 Kč

Požadavky na uchazeče

  • min. požadované vzdělání SŠ/SOU - technického zaměření nebo elektro
  • zkušenosti s opravami strojních součástí a  zařízení
  • praxe v oboru výhodou ( vhodné i pro absolventy - zaškolíme)
  • manuální zručnost
  • schopnost pracovat v týmu, spolehlivost, pečlivost a flexibilita
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou

Benefity

  • 13. plat
  • benefity v rámci programu Gallery ßeta (měsíční výkonnostní prémie)
  • stravovací poukázky
  • 5 týdnu dovolené
  • zdravotní volno (1-3 dny)
  • pracovní oblečení a obuv
  • placené přesčasy
V případě zájmu nám zašlete svůj životopis včetně motivačního dopisu a názvem pozice, o kterou máte zájem
na e-mail .
123movie