Česky English
Vše, co si dokážeme představit, existuje
KARIÉRA
PředchozíDalší

ARMOVNA
Armovna
Výroba a ukládka
betonářské výztuže
MONOLITY
Monolity
Dodávka monolitických
konstrukcí
GALERIE
Galerie
Realizované
a probíhající stavby

Stavební technik/-čka střediska monolity

Místo práce:ČR
Druh pracovního poměru:hlavní

Náplň práce

  • denní účast na realizaci stavebních zakázek v rámci celé ČR
  • kontrola kvality a koordinace prací subdodavatelů
  • dohled nad chodem zakázky
  • zajišťování dodržování harmonogramu prací, termínů apod.
  • vedení stavebních deníků
  • kompletní analýza projektové dokumentace
  • organizace a vyhodnocování harmonogramu prací, zadávání výkresové dokumentace do výrobního oddělení, výpočty m3 betonu pro denní betonáže konstrukcí
  • vedení dokumentace BOZP, včetně dohledu nad dodržováním příslušných předpisů a norem dle zákona
  • nástupní plat 39 000 - 41 000 Kč (dle praxe)

Požadavky na uchazeče

  • středoškolské odborné vzdělání se zaměřením na stavebnictví
  • praxe ve stavebnictví 3 roky, min. 1 rok zkušenost s monolity
  • orientace v projektové dokumentaci
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office, zejména Excel)
  • výhodu znalost čtení v AutoCAD
  • schopnost samostatného řešení problémů, analytické a logické myšlení
  • organizační a komunikační schopnosti
  • odpovědnost, trpělivost a důslednost
  • aktivní přístup, ochota práce v týmu a pečlivost
  • časová flexibilita
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou

Benefity

  • benefity v rámci programu Gallery ßeta (měsíční výkonnostní prémie)
  • stravovací poukázky
  • 5 týdnu dovolené
  • zdravotní volno (1-3 dny)
  • pracovní oblečení a obuv
  • náborový příspěvek pro ty, kdo zaměstnance doporučí

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis včetně motivačního dopisu a názvem pozice, o kterou máte zájem,
na e-mail .